Çalışma Saatleri 7/24

Kartalkaya taksi hizmeti için telefon numaramızı arayabilir, Dilerseniz aşağıdaki telefon numarasına whatsapp üzerinden mesaj yazarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

bolu kartalkaya taksi

KARTALKAYA TAKSİ

Köroğlu dağlarında bulunan Kartalkaya Kayak Merkezi kayak severlerin en gözde yerlerinden birisidir. Bolu merkeze 42 km uzaklıkta yer alan Kartalkaya kayak merkezinde bulunan otellerden bazıları Kartal Otel, Grand Kartal, Kaya Palazzo Ski, Dorukkaya Otel Ski, Golden Key Kartalkaya bölgesinde yer almaktadır. 2 adet kayak alanı içerisinde toplamda 25 adet kayak pisti bulunan Kartalkaya'da ki ve diğer kayak merkezlerindeki kar kalınlıklarını https://www.mgm.gov.tr/tahmin/kayakmerkezleri.aspx meteorolojinin sitesinden öğrenebilirsiniz. Kartalkaya ulaşım imkanı olarak bolu şehrinde bulunan taksileri veya özel transfer hizmeti veren turizm firmalarını tercih edebilirsiniz. Tesislerden her türlü kayak malzemesi kiralanabileceği gibi günü birlik gidenler için ayrı olarak skipass satışı yapılmaktadır. Avrupa standartlarında Türkiye'nin en büyük snow parklarından biriside Kartalkaya’da yer almaktadır. Zirve yaklaşık 2200 metrede bulunmakta olup manzara büyük çam ağaçları ile süslüdür. Zirvenin altında yaylalar yer aldığından yazları doğa yürüyüşü gibi aktiviteler de yapılmaktadır. Eğer sizlerde Kartalkaya kayak merkezine transfer konusunda hizmet almak istiyorsanız kartalkaya taksi telefon numaralarından bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ:

ABANT

YEDİGÖLLER

Mustafa bey oldukça iyi niyetli bir kardeşimiz. Bolu'dan İstanbul'a yaptığımız yolculukta oldukça yardımcı oldu buradan bir kez daha kendisine teşekkür etmek istedim. (Ercan Bey)

Bolu'da City otelde konaklarken kendisiyle tanıştık. 3 gün boyunca Bolu turunu keyifle gerçekleştirdik. Bolu'yu bizlere en güzel şekilde gezdirdi. Tavsiye ediyorum. (Aycan Hanım)

Tanıdığım kadarıyla saygılı ve dürüst bir arkadaşımız. İstanbul'dan Kartalkaya transferimizde uzun bir yolculuk gerçekleştirtirdik. Mustafacım seneye yeniden görüşmek üzere. (Murat Bey)

En ufak detayları düşünen, hoş sohbetli genç taksici arkadaşımız Mustafa'ya ailecek bir kez daha teşekkürlerimizi iletiyoruz, Kartalkaya taksi konusunda herkese tavsiye ediyorum. (Deniz Hanım)